Niin.., ei sitä kyllä täältä löydy, mutta ihmetyttää tuo kohu seiskaa vastaan... tai ei sinänsä se, vaan se, että eniten luettuja (aukaistuja) viestejä näkyvät olevan kuitenkin ne, joissa lukee:... ilman maskia.
Kertokaapa, miten näin voi olla, koska jos ihmiset eivät haluaisi nähdä kuvia, joissa Lordin jäsenet ovat ilman maskia, jäisivät nuo ko.viestit avaamatta?!
Kertokaapa, miten näin voi olla, koska jos ihmiset eivät haluaisi nähdä kuvia, joissa Lordin jäsenet ovat ilman maskia, jäisivät nuo ko.viestit avaamatta?!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Johtuupi siitä, että täällä on jumalaton määrä vihaisia faneja, jotka haluavat jakaa potentiaalisille kuvien levittelijöille vähän rakkautta. Toiseksi, todennäköisyys on kohtuullisen pieni, että niitä kuvia kyseisen linkin takaa löytyisi. Ja ne olisivat silti linkin takana.. riittikö?
itsekin käynyt linkkien takana.
Katsopa vaikka 2. sivulle, jossa luvataan Awa ilman maskia. Yli 400 kävijää, joista yksi esittänyt vastalauseen...
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=124&conference=4500000000001621&posting=22000000016738700
Eilen oli kaupan lehtipisteessä iso poppoo nuoria ja vanhempiakin tiiraamassa Seiska lehtee!
Ja olivat äänestäneet illalla kuulemma Alleria vastaan aika hupsua!
ne ilman maskia!
suomen kansa!
Itsekkin klikkasin "kiireesti" auki viestisi. Eilisestä sen verran että petyin kansanjuhlaan ja sen antiin, mutta pääasia että Suomi voitti euroviisut. Satanismia pelkääville jäitä hattuun.