Parta

hymynen

http://www.leffatykki.com/picss/hynynen.jpg
Kuinkahan kauan Hynynen muuten on kasvattanut tuota komiaa partaansa. Onkohan se edes aito? Mistä noita voi ostaa, kun omasta parrasta ei ole kuin harvakasvuiseen muutaman millin maitohaiveniin? Kyllä nostattaisi miehistä itsetuntoa tuollainen parta!

2

648

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ChOfBo

      Minulla hyvä vinkki siihen parrankasvuun, isoisältä kuulin kun joskus junnnuna haikailin parran perään. Toimii kyllä vasta kun murrosikä on ohi, mutta tässä tulee: Joka aamu kun heräät, sulata juustoa kattilassa, ja kun se on tarpeeksi jäähtynyt hierot sitä leukaan. Annat vaikuttaa 2-3 tuntia ja poistat kerroksen. Sen jälkeen ajat kainalo ja säärikarvasi, keräät tupot lattialta talteen. Sitten keität kahvit. Laita normaalisti poroja sekä vettä, mutta nyt lisäät porojen päälle ne lattialta keräämäsi karvatupot. Juot kahvit ja odottelet pari päivää, niin AVOT!!! Johan alkaa parta kasvaa!!!

    • TottatottA

      Olisikohan ollut vuonna 2001 kun Hynynen alkoi kasvattaa hiuksia. Sitä ennen hänellä oli pitkään kalju imago. Parta on roikkunut naamassa Helvetistä itään levyn ajoilta, eli syksystä 2003.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      80
      5619
    2. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      127
      3913
    3. ROTAT VALTAAVAT ALUEITA

      Asukkaat nyt loukkuja tekemään ja kiireellä, jätehuolto kuntoon, jätteet niille kuuluville paikoille, huomioikaa yrittäj
      Äänekoski
      44
      3763
    4. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      66
      3434
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      26
      2868
    6. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      7
      2389
    7. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      27
      2174
    8. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      204
      2071
    9. 31
      1756
    10. Reuters: Ukraina on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan. Jopa 40 konetta vahingoittunut

      Ukrainan turvallisuuspalvelu SBU on iskenyt Venäjän strategisia pommikoneita vastaan, kertoo Reuters. Uutistoimiston läh
      NATO
      429
      1739
    Aihe