Kaikki narisijat jotka ovat lordia vastaan ovat vaan vihaisia kun joku Tomi Metsäketo tai joku muu vastaava kopion kopion kopio, EI päässyt suomea maailmalle nolaamaan vaan LORDI tuli ja näytti voiton ja ennätys pisteet joten on enää turha marista. Saan nauraa itseni kipeäksi joka päivä kun joku puhuu jostain saatanan palvonnasta tai satanismistä LORDIN yhteudessä, voi että ihmiset osaa olla tyhmiä. HALOO se on viihdettä! ÄLKÄÄ suotta puhuko mistään saatanan palvonnasta tai satanismistä kun ette edes tiedä mistä puhutte. Se on naurettavaa noita vainoa, joka ei johda mihinkään muuhun kun siihen että teitä itseänne katsotaan kieroon! ENEMMISTÖ ON PUHUNUT JA LORDI ON VOITTANUT
(ja vieläpä huippu pistein)
KIITOS PALJON LORDILLE JOKA ON SUOMEN EHDOTTOMASTI PARAS/VIIHDYTTÄVIN BÄNDI!!!
(ja vieläpä huippu pistein)
KIITOS PALJON LORDILLE JOKA ON SUOMEN EHDOTTOMASTI PARAS/VIIHDYTTÄVIN BÄNDI!!!
Vastaukset 6
Vanhimmat
niin, niille viihdyttävä jotka ovat mielistyneet perversioihin.
Lordin esityksessä ei ollu mitään pervoa, toisin kuin muiden maiden esityksissä, joissa joku puolialaston nainen lauloi. Taidat itse olla pervo kun et pitänyt Lordista, siinä kun ei mitään puolialastonta naista ollut.
Nari, nari, nari. valittajat=) Myö voitetaan aina!
Kenenkähän kopio Metsäketo on? Ei kuule hippi poju ihan aito laulaja se on ja omalla tyylillään esiintyy.
Ps. Ulkonäössä voittaa tämän toisen sankarin;)
Metsäketoa tähän. Selvä kakkosedustaja olis ollut ja hieno kappale hänelläkin. Se, että Lordi menestyi ei tee Metsäketoa yhtään huonommaksi.
Hevillä emme häviä!