Motorhispania Furia

Niin haluaisin vähän tietoa tosta motorhispania nimisestä moposta. Eli minkälaanen laatu, onko hyvä vai huono? Mistä maasta? Voiko sanoa että yhtä luotettava mopo kuin derbit, yamahat, apriliat ym. ??
Olisko kannattava ostos?
3551
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kai se ihan laadukas on mut tosi lussu vakiona,kaveril meinaa on toi:)

Äänestä

ihan kelpo vehkeitä, espanjassa tehty niinku derbitkin, lussuja ne kyl o

Äänestä

motorhispania käytää samoja minarellin am6 koneita mitä peugeot, aprillia yms... ja kaikki niis on ihan samaa vakiona on kyllä vähä tuhnu mutta ota alkukäyrän kuristus pois niin alkaa maisema vaihtuun...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naamakalevi kirjoitti:

Niin haluaisin vähän tietoa tosta motorhispania nimisestä moposta. Eli minkälaanen laatu, onko hyvä vai huono? Mistä maasta? Voiko sanoa että yhtä luotettava mopo kuin derbit, yamahat, apriliat ym. ??
Olisko kannattava ostos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu