Seiska halveksi suomalaisten

Seiska halveksi suomalaisten oikeuden tajua
ja saa maksaa nyt siitä ja ainut joka siitä
kärsii on Nykäsen Matti kun ei saa enää ns.
juttupalkkioita!!!!
2148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • että se siitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Oikeuden tajua kirjoitti:

Seiska halveksi suomalaisten oikeuden tajua
ja saa maksaa nyt siitä ja ainut joka siitä
kärsii on Nykäsen Matti kun ei saa enää ns.
juttupalkkioita!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu