Vetoisuuden vaihto

Haluaisin muuttaa MB300D:n etuvetoiseksi, onko iso homma, vetarit ainakin menee uusiks.
4511
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

missä ymmärretään harrasteautoilun päälle, suomessa et saa kilpiin.

Äänestä

Ei mene vetarit uusiksi, turha luulo. Autosta vaan tulee takapenkiltä ohjattava, takapyörät kääntyvät ja takatuuppari. Ainoa mitä pitää tehdä katsastusta varten, on siirtää tuulilasinpyyhkijät takaikkunaan. Niin helppoa se on eikä vaadi paljon töitäkään. Ainoa pikkuhautta on, että on vain yksi vaihde eteenpäin.

Äänestä
  • "Ainoa pikkuhautta on, että on vain yksi vaihde eteenpäin."

    Mutta kaappariovet korvaa senkin.

    Äänestä

  • Mainio idea sinänsä kirjoitti:

    "Ainoa pikkuhautta on, että on vain yksi vaihde eteenpäin."

    Mutta kaappariovet korvaa senkin.

    :DDD

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Claus.W. kirjoitti:

Haluaisin muuttaa MB300D:n etuvetoiseksi, onko iso homma, vetarit ainakin menee uusiks.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu