Miksi

E-H Jokitaipale on titteliltään vastaava päätoimittaja??

Ei ole vastannut puhelimeensa moneen päivään.
2183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aika hauska,näin illan kunniaksi..=)

Äänestä

Kenties seiskan toimitukselle on vihdoinkin tullut kunnon töitä. Päätoimittajakin joutunut töihin purkamaan ruuhkaa, kun lähettelevät ihmisille heidän pyytämiään henkilötietorekisteristään pitämää selvitystä tai kirjaavat niin puhelinautomaatin kuin postitse saapuneiden lehtien tilausperuutuksia.
Kyllä siinä työsarkaa vähäks aikaa riittää päätoimittajallekin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


epätietoinen Iisalmesta kirjoitti:

E-H Jokitaipale on titteliltään vastaava päätoimittaja??

Ei ole vastannut puhelimeensa moneen päivään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu