Olisiko kellään tietoa kuinka monta kopiota kyseisestä limited editionista on tehty? Onko kuinka arvokas? Ei enää googletuskaan auta...tietäiskö joku?
Cruelty And The Beast Tombstone Edition
4
1754
Vastaukset
- Ihme
...sen verran pitää rehvastella että itseltäni tuo löytyy :)
- Löytyy
...myös minulta. Sen takia sen hintaa kyselinkin. Ollut ajatuksissa myydä se pois mutta kun ei hintatietoja löydy mistään.
- ohaC
Löytyy kirjoitti:
...myös minulta. Sen takia sen hintaa kyselinkin. Ollut ajatuksissa myydä se pois mutta kun ei hintatietoja löydy mistään.
eise ny niin arvokas oo että siitä mitään hintatietoja tarvi... 30e ku saat siitäniin on jees.
- Astrosonic
ohaC kirjoitti:
eise ny niin arvokas oo että siitä mitään hintatietoja tarvi... 30e ku saat siitäniin on jees.
Pistin just hyväkuntosen hautakivi-version huuto.nettiin. pari viikkoo se on siellä huudettavana
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nasima löi Jussille luun kurkkuun
Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse4908551Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"
jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r1205852Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?
Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos2724822Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa
SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli584635Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta
Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s714166Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta1603940SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat
Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha1723768- 901708
- 991262
- 47879