Älkää

Älkää viittikö kostaa,vaikka seiska julkaisikin lordin kuvan.Saatatte itsekin joutua tilanteeseen missä saatte vettä niskaanne pahemman kerran.Ja mitä nyt yhdestä loordin naamasta vaikka julkaistiinkin?ei se ole mikään aarre että sen pitäisi salassa pitää!.
3136
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ole aikoihin ollut kysymys enää pelkästään Lordin naamasta. Kysymys on siitä, tarvitaanko Suomessa ihmisten alhaisimpia vaistoja hyväksi käyttäviä roskalehtiä. Minun mielestäni ei tarvita.

Äänestä
  • Mutta siitä tämä alkoi kuvan julkaisemisesta.

    Äänestä

  • Vastapaino kirjoitti:

    Mutta siitä tämä alkoi kuvan julkaisemisesta.

    ..ja talvisota mainilan laukauksista..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vastapaino kirjoitti:

Älkää viittikö kostaa,vaikka seiska julkaisikin lordin kuvan.Saatatte itsekin joutua tilanteeseen missä saatte vettä niskaanne pahemman kerran.Ja mitä nyt yhdestä loordin naamasta vaikka julkaistiinkin?ei se ole mikään aarre että sen pitäisi salassa pitää!.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu