virkapukua käyttävä mies. en voi tarkemmin eritellä, minkäväristä taikka millä alalla, mutta vilkuilu on ollut molemminpuolista.
taidamme molemmat olla niin ujoja, ettei jutustelua uskalla kumpikaan aloittaa ??
taidamme molemmat olla niin ujoja, ettei jutustelua uskalla kumpikaan aloittaa ??
Vastaukset 11
Vanhimmat
Kyllähän tämä nuohoojaopiston virkapuku on tosiaan upea mutten arvannut että noin kiinnostuntu olisit minusta.
En välttämättä ole vilkuillut sillä oikeassa silmässäni on ollut syntymästä lähtien ns. "elohiiri"! Silmäni väpättää aikalailla vaikka ohi kävelisi maailman rumin mies sanotaan nyt vaikka joku HeKin pakki.
Olen tosiaan aika ujo sillä heti nuohoojaopistolta päästyäni hipsin vähin äänin homeiseen yksiööni ja avaan netin ja kirjoittelen kaikkea kivaa Heinolapalstalle. Niin...aika köyhää on elämäni mutta minkäs teet kun ei geenit parampaan riitä.
että minulla seisoo koko ajan?
Nähdään tossa tommolan ärrän kohdalla aamuisin ja joskus iltapäivisin?
TÖÖÖt
Miehän se oon, haen aina suklaa kananmunia ärrältä ja popsiloin niitä siuta ootellessa vaan kerrampa oli munassa oikee höyheniä.
kun juoksentelen verkkapuku päällä pitkin kyliä.
pukuahan minä pidän! =)
Ompa sulla komeet kumiohousut!
kuviohousut
auts
Värjäsitkö muuten hiljattain platinanvaaleita raitoja?
En viitsi täsmentää, ettei kotkotin saa hepulia...