Rakas Sorma

Nauraako mies jota tapailen ja luulen ystäväksi minulle selkäni takana? Tänään sain merkin että näin voisi olla. Vai olenko menneiden kokemusten myötä vainoharhainen?
2123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en näe miestä epärehellisenä sinua kohtaan.tuo näkemäsi "merkki" ei liittynyt sinuun.
kyllä, entiset muistot vaikuttavat sinuun, mutta et ole vainoharhainen asian suhteen, ainoastaan kovin varautunut.

Äänestä
  • kiitos avustasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hyljättypetetty kirjoitti:

Nauraako mies jota tapailen ja luulen ystäväksi minulle selkäni takana? Tänään sain merkin että näin voisi olla. Vai olenko menneiden kokemusten myötä vainoharhainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu