vetokoukku + asennus

mistä kannattaa kysellä vetokoukun asennusta pk-seudulla? joku mainitsi ett AD asentaisi heiltä ostetun koulun ilmaiseksi,mutta missä tämä liike on kun en löydä googlettamalla
52454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eikä mikään muukaan autoliike .Asennus maksaa alkaen 100 Ekee, yläraja jossakin 200-300 Ekee joissakin erikoistapauksissa.

Äänestä

bzhdbshbdhs

Äänestä

Itsellälni on -96 farkku Astra johon tarvitsisin koukkun. Eli mitäpä lie koukkujen hinnat? Ja eikös tuollaisen osanne itse kiinnittää?

Äänestä

Eilen juuri itse kyselin pakilan AD:sta vetokoukun asennusta Getziini ja veloittavat pelkästä työstä n. 150 e. Siihen päälle koukku ja johtosetti noin 200-250 euroa. Mutta kysellä kannattaa, melkoinen haitari on hinnoissa. 300e - 750e tässä mun tapauksessani olleet tarjoukset asennetusta kiinteästä koukusta.
Halvimman tarjouksen antoi muuten merkkiliike, mutta ei pk-seudulta vaan e-pohjanmaalta.

Äänestä
  • Asentaa aina edullisesti PK Turku Oulu. Ammattilaiset asialla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


scuba kirjoitti:

mistä kannattaa kysellä vetokoukun asennusta pk-seudulla? joku mainitsi ett AD asentaisi heiltä ostetun koulun ilmaiseksi,mutta missä tämä liike on kun en löydä googlettamalla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu