Löytyykö takajarrusylinteriä

Eli on farmarimallin auto, ja erilainen kuin
sedan-malleissa. Yksi mäntäinen, siihen ei käy
100 A;n sylinteri, vaan pitää olla omansa.
Oikean puolen sylinteri tarvitaan.
Jos löytyy takapuskurin puolikas kuskinpuolelle,
jossa on kromaus ehjä, niin kiinnostaa sekin.
1249
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ota jarrusylinteri mukaan varaosaliikkeeseen, minulle laitettiin takavuosina vähän kireämpään relluun Volvo Amatsonin takajarrusylinterit, oli sama halkaisija.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Datsun 1000 van 1967 malliin? kirjoitti:

Eli on farmarimallin auto, ja erilainen kuin
sedan-malleissa. Yksi mäntäinen, siihen ei käy
100 A;n sylinteri, vaan pitää olla omansa.
Oikean puolen sylinteri tarvitaan.
Jos löytyy takapuskurin puolikas kuskinpuolelle,
jossa on kromaus ehjä, niin kiinnostaa sekin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu