Aina näin

Miksi aina, kun ihastun, en saa mitään vatakaikua? Nytkin tanssimme ja katselimme toisiamme. mutta katosit yöhön mustaan.
Tietenkään en voi unohtaa sinua, vaikka tahtoisin. Olen lyöty tomppeli.
Miksi mies leikit?
2747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jaa mää vai. kiva kun nää viestit on niin yksityiskohtaisia!!!!!!!

Äänestä
  • Näistä voi omia parhaat ja jättää ne vähän huonommat jollekin muulle.


    ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lauantain huumaa kirjoitti:

Miksi aina, kun ihastun, en saa mitään vatakaikua? Nytkin tanssimme ja katselimme toisiamme. mutta katosit yöhön mustaan.
Tietenkään en voi unohtaa sinua, vaikka tahtoisin. Olen lyöty tomppeli.
Miksi mies leikit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu