Halonen armahti Nikitan!

Lopultakin!

Tuossa uunituore kuva, joka on otettu Juhan vapautuessa Kuopion lääninvankilasta eilen aamulla. Kuvassa Nikita saa onnitteluja häntä portilta noutamaan tulleelta taksikuskilta.

http://gfx.dagbladet.no/nyheter/2002/05/14/JUHA.jpg
31476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eipä kovin "vapaalta" ja iloiselta näytä, mistähän
moisen vanhan kuvan olet kaivanut? Pistäppä linkki
jos seisot kirjotuksesi takana. Eikö kys. näätä
hakenut armahdusta juuri helmikuussa ja "pakit" tuli
ja seuraavaksi voi hakea puolen vuoden kuluttua, joten... ps. ai niin onhan sulla linkki vuodelta
2002

Äänestä

Kuvasi on päivätty 14.05.2002.

Äänestä

vm:88

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuuremi kirjoitti:

Lopultakin!

Tuossa uunituore kuva, joka on otettu Juhan vapautuessa Kuopion lääninvankilasta eilen aamulla. Kuvassa Nikita saa onnitteluja häntä portilta noutamaan tulleelta taksikuskilta.

http://gfx.dagbladet.no/nyheter/2002/05/14/JUHA.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu