Alfa 33 hihnavaurio

Nyt tarvitaan 33 1,7 ie vm -91 kansi, tai molemmat. Venttiilit vinossa, toisesta yksi poikki.
Koko moottorikin kiinnostaa. Uskaltaako jättää männän jossa on keskellä 4x6 mm 2mm syvä jälki?
1294
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Moikka

Älä jätä mäntää, se voi olla säröillä. Felke Oy on joskus toimittanut koneita Alfoihin. Kysy Arto Tiippana Oy ja tmuukkonen.fi. Mäntiä löytyy ainakin halvalla.
Minulla on vain 1,5 ja 1,2 koneiden kansia...

TimoJ

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jari kirjoitti:

Nyt tarvitaan 33 1,7 ie vm -91 kansi, tai molemmat. Venttiilit vinossa, toisesta yksi poikki.
Koko moottorikin kiinnostaa. Uskaltaako jättää männän jossa on keskellä 4x6 mm 2mm syvä jälki?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu