White Bower osastojen kokoontumisissa[Jenkeissä] liittyvät yhteen niin oikeistolaiset ryhmittymät, natsit, rasistit ja pakanauskontojen edustajiakin siellä väitettiin olevan, mitäköhän ryhmiä nuo pakanat edustavat, olsikohan teosofeja, eikös heillä ole rotu-oppiakin siellä taustalla?
Vihaa, rotusortoa, kaaosta ja kapinaa
pikku enkeli, enhän minä mi...
7666
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ku Klux Klan - White Christian America!
http://www.kkk.com/
Juu, hyvä kun muistutit, olihan siellä näitä ns. kristillisiä kirkokuntiakin, joiden tehtävä oli ja on "puhtaan rodun" (valkoinen heh:)), eli tässä tapauksessa valkoisen rodun puhtauden ja etujen vaaliminen.
Huimaa on touhu ja kammottavaa, onneksi ei meillä suomessa :P
Veikkaisin tätä maailman suurinta pakanajaostoa,eli wannabeitä ?:)Tai muuten vaan vinoviettisiä.
Uskompa että wannabet asialla.
On aika vitun absurdia,että (pohjois)amerikkalaiset meuhkaavat valkoisesta vallasta ja että maa kuuluu heille.
Etenkin kun he itse valloituksen jälkeen kuskasivat laivalasteittain Afrikkalaisia orjiksi ja nyt vammailevat,että mustat eivät kuulu amerikkaan.
maan intiaaneilta,roudaa mustia miehiä Afrikasta ja lähettää ne tappamaan keltaisia miehiä Vietnamissa ja ruskeita Irakissa.Kaikessa tässä on oltava joku logiikka..?
valkoisella miehellä on munaa,koska valkoinen rotu on aika pieni vähemmistö maailmassa.
En tiedä.
Ehkä se on joku sairaus.Itsesuojeluvaisto puuttuu.
Tai sitten sitä vain luottaa,että näiden ns. alempien kansojen pinna kestää loputtomiin.
Tai ehkä joku herra jumala suojelee valkoisia.
Tai ehkä valkoisen rodun ylivaltainen älykkyys tuhoaa elämän tältä planeetalta,ennen kuin ns. alempia ihmisiä alkaa vituttamaan.
Tai ehkä olen päissäni.
Tai ehkä sinä olet päissäsi.
Vitustako minä tiedän.