Mitä näet lähitulevaisuudestani? Löydänkö uuden rakkauden ja pääsenkö yli edellisestä?
Ulemalle!
Heidi pieni
3376
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Löydät. Pääset.
Mutta et tässä järjestyksessä, ensiksi sinun on surtava ja mielellään vielä haudattava vanha suhde loppullisesti. Se ei ole helppoa niin kauan kun sinulla on siihen suuntaan voimakkaita tunteita, riippumatta niitten luonteesta. Tästä syystä en lupaa mitään "lähitulevaisuudessa", jotain todella merkityksellistä saatat joutua odottamaan vielä parikin vuotta.
-Ulema
Jos et pidä varaasi tämä "vanha suola" janottaa vielä pitkään. Saatat joutua sen takia roikkumaan itseaiheutetussa kiirastulessa, mutta silloin sinun on viimeistään syytä todeta oma osuutesi ja vastuusi asian tilaan.
-Ulema
Hän ottikin muhun yhteyttä pitkän ajan jälkeen ja oon miettiny, että minkähän takia. Ajattelin itekin, että parempi etten hirveesti oo enää tekemisissä koko miehen kanssa.