myyn lv 80 tyypin

ostakaa 80 lv tyyppi maksaa 4,5milj woodcutting koht 86 ja str 70 attack 63 ottakaa yhteyttä h3ll 0wn
5197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

[Otsikko]

Äänestä
  • se on halpa hinta tosta

    Äänestä

  • myyjä kirjoitti:

    se on halpa hinta tosta

    Sen täytyy olla aika tyhmä sitten joka ostaa 4,5M ton..

    Äänestä

  • eliitti1337 kirjoitti:

    Sen täytyy olla aika tyhmä sitten joka ostaa 4,5M ton..

    ostakaa sit se 3milj

    Äänestä

mun ukolla en saa str lvl yli 52.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


myyjä kirjoitti:

ostakaa 80 lv tyyppi maksaa 4,5milj woodcutting koht 86 ja str 70 attack 63 ottakaa yhteyttä h3ll 0wn

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu