bmv abs valo

Tietäiskö joku mistä voisi johtua BMV:n 320 abs valon palaminen , valo palaa koko ajan.
3316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

niin yksinkertainen se syy on. Lamppu on ehjä ja virtapiiri suljettu.

Äänestä

... abs anturi sökö, tyypillistä bemaria, vaikkakin itsekin olen sellaista kuumeisesti ostamassa.

Äänestä
  • Mitä todennäköisimmin jonkun pyörän anturi on rikki. Ihan tavallista kaikissa autoissa, joissa on ABS.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ville j kirjoitti:

Tietäiskö joku mistä voisi johtua BMV:n 320 abs valon palaminen , valo palaa koko ajan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu