Onko Linnanmäen huvipuistossa paljon "aikuisten" laitteita, joihin ei iso mies mahdu? Eli turvakaari ei mene kiinni tms.? Haluaisin tietää etukäteen.
Asiallisia vastauksia kiitos!
ISO mies Linnanmäellä
5
1718
Vastaukset
- itse olen
kohtuullisen kookas eli vähän päälle 100 kiloinen, eikä ole mitään laitetta muistaakseni ollut. Rakettiinkin mentiin ja vekkulaan.
- 206cm ja 128 kg
Hei, olen mies jolla on kokoa ja asennetta. No asenteesta viis mutta kyllä Linnanmäellä viihtyy tämänkin kokoisena. Tottakai sitä vie kahden paikan jossain perus vuoristoradassa mutta vittuako sillä on väliä!
- aru3
Vuoristojuna on vanhoilla vaunuilla ja ei mahdu iso mies mitenkään.Sama turva systeemi kuin kolmekymmentä vuotta sitten. Vois olla säädettävä, portaaton .
Muutoinkin siellä on nykyään tosi onneton tunnelma, ihmisläheisyys on poissa.- lintsiläinen
Mitä tarkoitit et on ihmisläheisyys poissa?
- Häkkinen
Osaan laitteista ei pääse jos on yli 195 cm pitkä. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rukoilimme Länsimuurilla 2000 vuoden jälkeen, Jumalamme oli antanut meille kaiken takaisin
Western Wall, In our Hands. 55th Para. https://www.youtube.com/watch?v=u4BJAppyCSo https://en.wikipedia.org/wiki/55th_232463Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.531743Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup111024Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu2951012- 259972
- 146893
- 56844
Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.110749- 46735
Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua8718