vesipuistot alanyassa?

varmaan kysytty jo tuhannesti mutta ei ole meille ollut aiemmin ajankohtainen . nyt kun poika(11v) lähtee mukaan niin kysyisin että mitä maksaa sissään ja jos vois muutakin kertoa? ja sittenhän jossain alanyan ulkopuolella on joku isompi? onko kaukana yms?
1387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Uusi vesipuisto on avattu syksyllä 2004. Sisäänpääsy lienee aikuisilta siinä 9-10€ paikkeilla.Sitten opiskelijat saa alennusta,jos ovat älynneet ottaa op.kortin mukaan... Itse en moista ajatellutkaan.
Lisäksi joudut maksamaan erikseen pukukopin avaimesta. Ruoka on myös aika hintavaa siellä. Muuten paikka ok,ei ollut mitään moitittavaa. Ensiapu löytyy myös. Puitteet hienot,uusi kun on.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


alanya'ya kirjoitti:

varmaan kysytty jo tuhannesti mutta ei ole meille ollut aiemmin ajankohtainen . nyt kun poika(11v) lähtee mukaan niin kysyisin että mitä maksaa sissään ja jos vois muutakin kertoa? ja sittenhän jossain alanyan ulkopuolella on joku isompi? onko kaukana yms?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu