Emeraldiin apua!!

Eli kauhee ongelma tuli,mistä sen sky pilarin löytää?kiertäny siellä ja täällä, mutta ei osu kohdalle :/
ja sitten ihan toinen kysymys.. Mistä pelistä löytäisin Ponytan?Ollut lemppari aina, oisko yellowssa? Kiitti jo etukäteen1;)
4321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ponyta löytyy ainakin Silverissä, muista en tiedä. :)

Sky Pillar on ennen Pacifidlog Townia siellä vedessä jossain, menet sitä väliä ja kattelet missä on pohjoisessa kivien välissä rako. Siellä se on. ^^

Vähän huonohko selitys mutta katsele vain sieltä Pacifidlog Townin oikealta puolelta pohjoisesta kärsivällisesti.

Äänestä

Ponytaa ei Emeraldissa saa, pitäis vaihtaa FireRedistä/LeafGreenistä...

Äänestä

Cycling roudelta ruohikosta

Äänestä

Mee sinne lilycove cityyn ja puhua siellä semmoselle läskille joka on aika alhaalla ei sisällä se sanoo että se on route 131 kivien välis on ovi aukko

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PocPox kirjoitti:

Eli kauhee ongelma tuli,mistä sen sky pilarin löytää?kiertäny siellä ja täällä, mutta ei osu kohdalle :/
ja sitten ihan toinen kysymys.. Mistä pelistä löytäisin Ponytan?Ollut lemppari aina, oisko yellowssa? Kiitti jo etukäteen1;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu