Oisko ketään jolla tietoa kyseisestä hotellista ?? Millaisia ovat huoneistot ? Entä huoneet ? 29.6.06 Matkataan sunny beachille ja matkakuume jo nousussa...
grand hotel oasis
wossa
6782
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Erittäin hyvä ja siisti hotelli.Huoneistoissa Kaikki uutta,olohuone jossa nurkassa pikku keittiö ja pöytä.Iso makuuhuone jossa kylpyhuone joka erittäin siisti.Iso parveke.Laminaattilattia ja siivous pelasi jokapäivä.Tallelokerot on vastaanotossa.Hyvä ja runsas aamupala.Allasalue oli ihan ok mutta altaalle joutuu hyökkäämään todella aikaisin aamulla jos haluaa paikan,Allasbaari auki yömyöhään.Hotellilta lyhyt matka jokapaikkaan mutta ei ole silti millään möykkäri alueella.Jos viimevuotiselta sb matkalta pitää jotain hyvää muistella niin hotelli taisi olla se.
Hei
Olimme viime kesänä kyseisessä hotellissa ,huoneistossa jossa on siis makuuhuone ja olohuone jossa on keittiönurkkaus jossa on neljän hengen pöytä ja kaikki tarvikkeet neljälle hengelle, astiasto siis ja myös kahvinkeitin löytyy.. Jääkaappi hyvän kokoinen.Palvelu pelasi todella hyvin, astiatkin pestiin joka päivä.Huoneistot ovat todella siistit ja valoisat, ei kokolattiamattoja..Iso kylpyamme vessassa.Tilaa oli hyvin meille (kaksi aikuista ja kaksi lasta.)öisin kuuluu hieman musiikkia allasbaarista joka on auki 24 h./vrk.Allasalua on iso:Lastenallas ja suuri aikuisten allas.
Parveke on koko huoneiston mittainen, siis suuri.Parvekeella ei vain ole kunnollisia tuoleja...muistaakseni oli vain kaksi muovituolia.
Lähdemme tänä kesänä uudestaan (6.7.)ja samaan hotelliin tietysti!!!
hotelli on loistava, palvelu toimii.. huoneistot on isoja ja parvekkeet myös.. jääkaappi hyvä.. allas ei ole lämmitetty mutta ihan mukava.. viileä kuumalla pulahtaa..=) sinne vaan... yksi rannan parhaista.. ja oikeastaa aika rauhallisella paikalla.. lähellä mutta ainakaan meillä ei häiriöitä ollut.. onnea matkaan!
KIITOS vastauksista !! Kuulostaa hyvältä valinnalta :) Toivottavasti huoneet ovat myös yhtä tasokkaita...(??) Meillä varattuna huone ja ystävillämme huoneisto.
Oltiin huoneistossa mutta viimesenä päivänä saatiin käydä(kun oma huone luovutettu)yksiössä suihkussa niin sen perusteella voin kyllä sanoa että huoneisto oli parempi.Yksiöissä oli kokolattiamatot ja aika pieni myös.Mutta hotelli oli hyvä ja viihtyisä alue muutenkin.
samaan aikaan suuntaa tää perhe ja samaseen hotelliin vieläpä. ;) mukava lukee täält, et ois hyvä ja tasokas hotelli.