Ovatko pojat romanttisia?
Haaveiletteko te ikinä tytöistä, saatikka puhutteko poikien kesken tytöistä/ihastuksista?
Miten saa suostuteltua pojan sitoutumaan?
Oma ihastukseni ei ole innokas sitoutumaan, mutta ollaanhan me silti pussailtu yms.
Onko teidän päässänne mitään RAKKAUTEEN liittyvää POJAT?
Haaveiletteko te ikinä tytöistä, saatikka puhutteko poikien kesken tytöistä/ihastuksista?
Miten saa suostuteltua pojan sitoutumaan?
Oma ihastukseni ei ole innokas sitoutumaan, mutta ollaanhan me silti pussailtu yms.
Onko teidän päässänne mitään RAKKAUTEEN liittyvää POJAT?
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ei tietenkään. Mitä oikein kuvittelit?
Kysymys: Haaveiletteko te ikinä tytöistä, saatikka puhutteko poikien kesken tytöistä/ihastuksista?
Vastaus: joo.. en puhu pahemmin poikien kesken, mutta joidenkin tyttöjen kanssa kyllä.
Kysymys: Miten saa suostuteltua pojan sitoutumaan?
Vastaus: Tosta en tiedä, koska ihmettelen itsekkin miksei jotkut halua sitoutua :S
Kysymys: Onko teidän päässänne mitään RAKKAUTEEN liittyvää POJAT?
Vastaus: Kyllä mä näin näkisin että on.
Mutta onko siellä mitään muuta? Mun pääs ei ainakaa paljoa mahu muut ajatukset pyörimää :p
Ovatko pojat romanttisia? Mussta tuntuu et mä saatan olla :p
Haaveiletteko te ikinä tytöistä, saatikka puhutteko poikien kesken tytöistä/ihastuksista? En mä kavereille viittii puhuu tommosesta :)
Miten saa suostuteltua pojan sitoutumaan?voisit keskittyä parempiin tyyppeihin kuin tuommoisiin jotka vain leikkivät :p
Oma ihastukseni ei ole innokas sitoutumaan, mutta ollaanhan me silti pussailtu yms. juup, keskity parempii tyyppeihin :)
O sancta simplicitas, kyllä! Ainakin minä (haaveilen ja puhun). Mä kyllä puhun miespuolisten kavereitteniki kanssa tytöistä ja ihastuksista. Tosta sitoutumiseen houkuttelusta en oikeen osaa sanoo, jokaiselle oma taktiikkansa.
sori toi yliteatraalisuus, näin illankähmässä tulee kirjoteltua kaikennäköstä
Mun mielestä aika osuvat kysymykset :) Mulla on just nyt semmonen tilanne, et juuri tolta tuntuu. Ja on alkanu tuntuun yhä useemmin. Mistä se johtuu?? Ehkä mä vedän puoleeni vaan jotain idiootteja tai pelimiehiä :( Mut tosiaan noille, jokka tota asiaa epäili, nii ei tytöt tämmösiä kyselis, jos ne sitä romantiikkaa ja muuta sais tarpeeks ;D Jotenki tuntuu, että yhä harvempi jätkä tavoittelee jotain unelmatyttöjä ja vain heidän kanssaan voi seurustella :(
KYLLÄ MÄ AINAKIN HAAVEILEN.JOSKUS PUHUN JA SITTE TÄNÄÄN TULI SELLAINEN UPEA ELLI JONKA ÄÄNI KUULOSTI SCARLETT JOHANSSONILTA.MUN PÄÄSSÄ ON MUSTA OIS IHANAA OLLA SELLAINEN MR UNELMAMIES JOKA KOHTELISI VAIMOANSA KUIN PRINSESSAA JA VIETTÄISI SEN KANSSA AIKA HISSUTTELUELÄMÄÄ OLIS IHANAA OLLA SELLAINEN EI MIKÄÄN PLAYBOY TYYPPI JA SITTE NAUTTIA VAAN..MUUTA MÄ EN OSAA SANOA..MUSTA OIS IHANAA OLLA SELLAINEN UNELMAMIES JOKA JOSKUS SAATTAISI MÄÄRÄTÄ KAAPIN PAIKAN..
itse haluaisin vain olla hainäpellolla ... maata vierekkäin heinissä xD ... katsoa taivasta lolz. tai sitten nurmikolla järven rannalla. nam
MUSTA OIS IHANAA KÄVELLÄ VAAN JOSSAIN SATEESSA JA KIKATELLA KU 14-VUOTIAS JA LOPPUEN LOPUKSI JOS VAATTEET KASTUIS NIIN HYMÄHDELLÄ VAAN JA HYMYILLÄ..SITTEN OIS UPEETA RAKASTELLAKIN TÄN ELÄMÄNSÄ NAISENSA KANSA
KYLL MÄ OON AINAKIN ROMANTTINEN ÄIJÄ..MUSTA OIS IHANAA OLLA JUST SEMMONEN MIES JOKA OSAIS OLLA ROMANTTINEN UKKO..SELLAINEN MONEN TYTÖN UNELMA JOKA KÄÄNTÄIS PÄÄT JA AIHEUTTAISI MONELLE TYTÖLLE JOPA EI HELVETTI..OO MUN TUNNE TILOJA..