Olin yhden jannun kanssa useamman illan treffeillä ja sitten kun piti mennä sänkyyn kaveri ruikki lastinsa housuihinsa ennenkuin sain edes vetoketjua auki. Ihmettelin, että mitä niin puhisee, mutta kun käsi tuli märäksi, repesin nauramaan. Heh !
Jo luikki sekunttimuna tiehensä. Heh!
Jo luikki sekunttimuna tiehensä. Heh!
Vastaukset 18
Vanhimmat
jutut.
Kyllä repesin kun tämän luin! Hyvä hyvä! Samaa mieltä olen :)))
mä sain vaimolta pillua eilen 3 kk tauon jälkeen, kestin ehkä 40 sekuntia...
oli niin "herkällä", että juuri kun olin saanut kondomin laitettua paikoilleen, niin silloin laukesin...
kerran olin Leenan kanssa sängyssä mutta ei se liikuttanut eväänsäkään vaan makasi kuin lahna.
Lahnallahan on evät
juu..toi on totta..itellekkin pario kertaa näitä leena lahnoja sattunu..tosin siitä on jo aikaa about 10vuotta,mut silti ne lahnat muistaa..
perkele ite joutuu kaikki työt tekee
Huonoin? Oletko kenties tullut ajatelleeksi, että hän oli sinuun niin ihastunut ja kiimassa, että siinä ei paljon enää tarvittukaan, että tulee. Se voi ekalla kerralla olla niin uskomattoman voimakas toi tunnelataus. Voihan tyttökin laueta pelkästään siitä, että mies tulee takaa, tarttuu tyttöä rinnoista ja suutelee kaulalle. Kas kun se on hyvä tytölle, mutta huono asia pojalle? Se sun jannus voi toisella kertaa hoitaa hommat hyvin tai olisi vaikka ekallakin kerralla, jos sulla olisi vähänkin malttia ja olisitte jatkaneet siitä. Herkempi poika on usein pitemmän päälle parempi rakastaja.
Mutta ei. Ainoa todella surkea sängyssä olit sinä, teinityttöni. En voisi kuvitellakaan, että aikuinen nainen olisi noin ajattelematon ja törkeä sängyssä. Nyt aiheutit pojalle sellaiset traumat, että ihme, jos hän pitkään aikaan uskaltaa olla tytön kanssa. Hän ei ehkä yksinkertaisesti voinut asialle mitään, mutta sinä olisit voinut pitää turpasi kiinni, jos sussa on hivenkään inhimillisyyttä.
aivan oikein, pilkkaaminen ei juurikaan sovi seksiin, ellei toinen sitä halua ja saa siitä kicksiä.
toi on ihan totta... me seukattiin mun nykyisen kanssa about kuukausi ennenkun oltiin sillai... ja ekalla kerralla mun mieheltä tuli heti kun sai sen sisälle... noh ehkä siihen vaikutti parin tunnin lämmittelykin... mutta toista kertaa kyseistä ongelmaa ei enää ole ollut... ajan myötä vaan paranee...
SAMAA MIELTÄ OLEN, FLIKKA TEKI VIRHEEN SUUREN OLIS AJATELLU VÄHÄN!!! JNE....
Miten voi olla noin tunteeton? Poika oli suhun ihan kuumana ja tuolla tavalla palkitset. Mieti jos olisitte päässeet hommiin ja poika olis ruvennut nauramaan jollekin sun ruumiinosalle tai ääntelylle tai kostumiselle. Voi herranjumala! Monet treffit ja poika kuumana; olen samaa mieltä 4kymppisen kanssa että menetit mahdollisesti todella hyvän rakastajan.
Oma (aikuinen 31 v) mieheni oli niin hermostunut ekalla kerrallamme ettei saanut sitä edes ylös koko yönä. Hiki valui ja ukko tärisi kauhuissaan. Ei tullut mieleenkään siitä pilkata vaan päinvastoin olin imarreltu että merkitsin sille niin paljon. Otettiin vähän hitaammin seuraavalla kerralla ja sain sellaiset kyydit että tuntui ja olen saanut siitä lähtien aina.
no ei todellakaan,,jos joku alkas pilkkaamaan seksin aikana,ni se ois siinä..ja jos sattus se akka olee mun asunnolla,ni saman tien tavarat lentäs ovesta pihalle,ja ämmä perässä..voi olla typerämpää ku seksin aikana rueta pilkaa/ivailee toiselle
ois varmaan kannattanu kaverin eka runkata kuivat,jos ties että pääsee itse"sorvinääreen".
mitä todennäköisimmin pallit ollu ku mandariinit..
itte ei oo onneks vielä noin käyny,.,päin vastoin,joutuu veivaan aina melkein sen 40minuttia..toivoisi että laukeisi itsekkin joskus hieman herkemmin...
ME oltiin treffailtu mun äijän kaa puol vuotta kun ekan kerran ees koettiin seksiä. Kun sillä oli myös ongelmana liian nopea tuleminen ja se ei ees halunnu yrittää... Tyydyttiin siis alkuu vaan suuseksiin, siinä kesti kauemmin. Nyttemmin reilun vuoden harjoittelun jälkee seksi aivan MAHTAVAA, siis mies "parempi" kuin kukaan aiemmin :)
HYVÄ HYVÄ..kyllä se harjoitus tekee mestarin,myös seksin saralla..totta kai seksikin muuttuu paremmaksi kun toisen ihmisen tuntee,ja naisilla varsinkin,kun tunteet vaikuttaa 90%,kun taas miehellä ei niinkään asia ole..en itsekkään mistään yhden illan horoista ole elämäni panoa saanut..
kyllä se sellasen kans kivempaa on kenestä oikeasti tykkää..yhden illan jutut on muutenki perseestä..
itelki on useita kymmeniä,mut 98%vois niistäki heti unohtaa..vain parissa suhteessa seksi ollut mahtavaa..kyllä se sydän tuntee sit kenen kans se on oikeeta
mä oisin sitonu sut kiinni sänkyyn ja kussu sun päälle!!!vittu siinäpähän oisit ollu..aika armoton akka olet ollut,itse rakas paska!
kylläpäs sitä nyt itketään kun nainen näyttää tunteettoman puolensa. kaikki eivät itke teidän perään :D:D:D:D kamalaa kun nainen käyttäytyy samalla tavalla kuin te!! ainoastaan että miehet naivat ja sen jälkeen jättävät. Sehän se vasta on tunteetonta!