PETOVAUVAA PUKKAA

Jooh, mitä me tehdään KAIKILLE niille lukuisille "petovauvoille", jotka siis syntyvät "pedon päivänä"??

Niitähän pukkaa ilmoille kasapäin!
4855
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hyvällä tuurilla pannut ittekin pari alulle.

Äänestä
  • Vaiko jakorasia, vai pitäisikö sanoa jakoavain... xD

    Äänestä

  • -Q- kirjoitti:

    Vaiko jakorasia, vai pitäisikö sanoa jakoavain... xD

    On ehkä paras ilmaisu:P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hehee kirjoitti:

Jooh, mitä me tehdään KAIKILLE niille lukuisille "petovauvoille", jotka siis syntyvät "pedon päivänä"??

Niitähän pukkaa ilmoille kasapäin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu