Pääsipäs tuossa viime viikonvaihteessa tapahtumaan:
Olin kavereitteni kanssa saaressa itäisellä Suomenlahdella, kolme miestä kukin omalla veneellään. Yhdellä kavereistani on veneessä sauna, hyvä sauna itseasiassa onkin. No, tokihan siinä sitten saunaa lämmiteltiin viikonloppuna pariinkin otteeseen.
Lauantaina sitten juttusille tarttui jossain vaiheessa varakkaan oloinen pariskunta, herra arviolta viisikymppinen, rouva todella pantavan näköinen alta nelikymppinen kiimapakkaus, isot rinnat jne.
Kutsuttiin siinä sitten tämä pariskunta saunomaan, ja nehän tuli... kaikki porukalla saunaan, pariskunnalla uimapuvut päällä, meillä ei mitään. Rouvan nännit uhkasi porautua mustasta kokouimapuvusta läpi, näytti olevan kovastikin kiimassa.
Pariskunnan herra jäi vielä saunaan, kun rouvalle tuli kova tarve lähteä "vilvoittelemaan", ja minä heti kärppänä perässä. Tultuamme salongin puolelle seisoi minulla jo kalu kaikessa komeudessaan, rouva ei saanut siitä silmiään irti. Kysyin haluttaisiko, jolloin rouva välittömästi tarrasi kyrpääni kiinni ja veti minut keulahytin puolelle... ja pyysi nussimaan nopeasti, ennen kuin miehensä tulee saunasta. Vetelin takaa päin tuota äärettämön kiimaista naista pari minuuttia, jolloin rouva sai räjähtävän orgasmin, huusi kuin syötävä. Pelkäsin pirusti, että pariskunnan herra kuulee, mutta laukesin kuitenkin rouvan vittuun.
Juuri kun olimme päässeet keulahytistä ulos, tuli herra saunasta. Rouvan ilme, poskien ja rintakehän punoitus oli varsin silmiin pistävää, eikä se näyttänyt jäävän herraltakaan huomaamatta, ei kuitenkaan puuttunut asiaan, katsoi vaan hiukan kummeksuen vaimoaan.
Tuon jälkeen olen joutunut tyydyttämään itseäni useita kertoja tuota kiimaista rouvaa ajatellen... saa nähdä pääsenkö joskus uusinnoille.
Merellä
Vieraassa vara parempi
2
18464
Vastaukset
- perämies
....heräsit omasta aammeestani muhevaan pieruusi..
- Vene heilui
Et kait vaa saunonut samassa paikassa missä mekin? Sauna kuumana ja porukka myös??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353