Morooo eli sellasta et paljos kustantaa lälläripyörän vuokraus sunny beachillä?
Kokemuksii kehiin ja hintatietoo???!!??!
Kokemuksii kehiin ja hintatietoo???!!??!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
SB ei ole mikään Kreikan saari - skootteriajot jää väliin, kun ei niitä Bulgariassa vuokrata! Parempi niin, sillä ei teiden kuntokaan ole hääppönen. Mutta halvalla pääsee!
Sen sijaan voit ajella rannan lähellä sellaisilla kahden istuttavilla vuokrapolkuautoilla, joissa on katoskin. Yhtä ja toista jännää näkee jo sen kilometrin tai kahden lenkillä!
Oltiin viime kesänä siellä eikä oppaat
suositellu niitten vuokrausta.
Vakuutuksia ei ole vaikka niin väitetäänkin.
Voi olla että on kunnon vuokramestoja, mutta
näin meille sanottiin. Ja autot ei paljoa
mopoja väistele. Toki se voi olla kiva seikkailu.
Ei siellä mitään skoottereita ole!Eihän siellä ole kuin pari katua missä voisit niillä ajaa ja nekin olisa parissa minuutissa ajettu päästä päähän.Eikä aitojen ulkopuolella ole mitään nähtävää,pelkkää tasankoa ja joskus joku kyläpahanen.Burgas on ihan sopivan kokoinen kaupunki mutta ei mikään kaunis.