paljon kmx:sässä on vakuutusmaksu

mulla on vuoden 94 kmx nii haluaisin tietää paljon siinä on vakuutusmaksu koko vuodesta
3431
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eli ilmainen! on sillä sehän on tulossa yli 11kwn moottoripyöräksikin??????

Lamput ja vilkut pois ne painaa ja huonontaa tehopainosuhdetta ja katso mitä muuta turhaa voi poistaa niin suorituskyky paranee.

Äänestä
  • crossis tarvii mitää vakuutuksia...saa olla vaikka 100kw ja 13wee kuski ja ilman vakuutuksia

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kmx.rulezz kirjoitti:

mulla on vuoden 94 kmx nii haluaisin tietää paljon siinä on vakuutusmaksu koko vuodesta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu