Siis, onko mustaihoisten iha täydellinen? Koska, eihän niille ole tehty esim. puutereita, tai mitään? Vai onko?
Mustaihoisten iho
Oenni
4853
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Et kai sä tosissas kysy tollasta? Tottakai tummaihoisille on meikit samanlain, ku meillekin. Mutta eihän niitä täällä kovinkaan paljon myydä, kun me ollaan vähän vaaleempaa porukkaa. Mutta oon ihan tummiakin puutereita nähny myytävänä ihan normaalissa meikkikaupassa.
Ei se sen täydellisempi ole kuin muutkaan... yks tuttu totes tohon asiaan että "Ya whiteys don't wash, ya rinse!" Viittasi siihen että moni ei käytä esim. sientä pestessään vaan viruttelee suihkulla ja saippualla, jolloin ihon kuollut paskainen pintakerros ei poistu kunnolla.
Niitten puuteri on kamelinpaskaa. Älkää poistako tätä viestii enää, koska Pohjois-Afrikassa oikeesti käytetään puuterina kamelinpaskaa. Se on vissiin jotenkin kuivattua.
TUMMAIHOISET ON SYÖTÄVÄN HYVÄN NÄKÖSII JA MUUTENKIN IHANII!!!!!!!