Animal Crossing : Wild World Kysymys!! xD

Pitääkö AC:ssä olla molemmilla frend code siis että jos mä lisään jonkun fried coden nii pitääkö sillä, jonkja lisään, nii ollan mun friend code??

Mun friend code:
Nimi: Laura
Kaupunki: City
FC: 1761-6579-0741

Sanokaaa omia fried codeja!
5477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

En tiää, varmaa pitää olla.
Mut pitää piettää porttia auki ku pelaa ;D

Täs ois mun tiedot:
FC: 1074-4631-2971
Nimi: Hanna
Kylä: City

Just aukasin pelin nii arvatkaas kuka sieltä tupsahti papattamaan? No aivan oikein. Itse Mr. Resetti.
Miten paljon inhoankaan sitä tyyppiä.. MRRh...

"Kinda hard to miss!" Näytti räjähtävän koko tyyppi. Mitäs se meinaa? Aikookse tappaa mut? No onneks toi on vasta toinen kerta ku tapaan Resettin..

Mut kuin paljo niitä ostajapisteitä pitää kerätä ennenkä tulee se parturi sinne? Ja voiko siinä muuttaa kampausta / hiusten väriä / pituutta?
2 kertaa on kauppa laajentunu mulla ja talo 3 kertaa..

Oon pelannu melkein joka päivä, mut ei tuu mitää parturii.. :( :(
SE mun hahmo näyttää pöljältä hattu päässä ku sillä on semmoset "kolmiohiukset". Pitäs päästä vaihtaa hiuksii ;D

Äänestä

Mun friend code:
Nimi: Lasse
Kaupunki: Pottula
FC: 2491-8071-2729

Äänestä

Tässä olis mun friend code
Friend code:2792-4671-4584
Nimi:Anni
Kaupunki:Anville
Pelaan kesällä lähes joka päivä ja muuten harvoin

Äänestä
  • FC:060205577598
    nimi:nof nof
    kylä:paratice

    pelaan lähes joka päivä ;)

    Äänestä

  • newfoundland kirjoitti:

    FC:060205577598
    nimi:nof nof
    kylä:paratice

    pelaan lähes joka päivä ;)

    Joo, eli tässä olis mun tiedot..

    Nimi. Nani
    Kylä. Dunno...
    Koodi. 0902-9304-4846
    ja mä pelailen aika usein, aika voi olla millon vain ^^ joten ilmoitelkaa minulle koska olisitte paikalla =D [email protected]
    kiitos♥
    Mä lisäsin teidän kaikki aiemmin kirjoittaneet, joten voitte heti vain lisätä minut ^^ ja jos joku muukin haluaa lisätä mut, lähetä maililla mulle omat tietosi!
    Mä en tiedä siitä parturi jutusta mitään... =( onko sellanen mahdollista?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuuuttteeee kirjoitti:

Pitääkö AC:ssä olla molemmilla frend code siis että jos mä lisään jonkun fried coden nii pitääkö sillä, jonkja lisään, nii ollan mun friend code??

Mun friend code:
Nimi: Laura
Kaupunki: City
FC: 1761-6579-0741

Sanokaaa omia fried codeja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu