Zonette

vastaan huomenna on aikaa paremmin ja kiitos teille
2247
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat
  • näin kirjotin tonne " tommonen on näkijän harhaan vientiä, kysymys pitäisi olla vilpiton ja tärkeä tälle ihmiselle. itse en mikään näkijä ole mutta sen verran tajuan tosta näkemisestä että sitä voi viedä harhaan. ja mieluiten jos kysyy jotain niin tyytyy mitää saa tai ottaa sen suuntaa antavasti. tummoinen harhaan johtaminen ja sen jälkeen sorvaaminen ei ole kyl OK!" ja toivottovasti kysyjät ottaa vastuukans kun tulevat kyselemään. en kullä tiedä miten Z on ennustanut mut kannattaa sitä aina monelta kantilta kattoa vai mitä !?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


zonette kirjoitti:

vastaan huomenna on aikaa paremmin ja kiitos teille

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu