spermasta vielä

Moni väittää, että spermasta olisi hyötyä kasvoille voideltuna. Tuskin siitä haittaakaan on?:) Melkein voisi tässä ruveta testaileen. Ehkä kuulostaa naurettavalta, mut samahan se on jos iho paranee, eikähän sitä kukaan tiedä :D Ja vieläpä halpaa, ihan omatekoista ainetta :D
133579
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Hyi helevetti.

Äänestä
  • et sä siitä poskilta sitä maista :)

    Äänestä

  • lkajfsdlkf kirjoitti:

    et sä siitä poskilta sitä maista :)

    haju :( Mulle tulis oksennusta heti.

    Äänestä

  • yäk kirjoitti:

    haju :( Mulle tulis oksennusta heti.

    visuaalinen vaikutelma jo yököttää.

    Äänestä

  • yäk kirjoitti:

    haju :( Mulle tulis oksennusta heti.

    Sperma ei kyllä haise?? :D

    Äänestä

  • ____ kirjoitti:

    Sperma ei kyllä haise?? :D

    No kylläpähän vaan haisee, siinä on semmonen ällöttävä hapan haju.

    Äänestä

  • Kokeilussa on! Luulin että keksin tämän, mutta näköjään joku on ollut fiksumpi mua ennen :D Suosittelen lämpimästi spermanaamiota erityisesti aknesta kärsiville!

    Äänestä

  • hyi helvetti oot apinan paska pää

    Äänestä

Luonnon omaa ainettahan se on...Tuskin mitään kovin drastista voi tapahtua. Mutta on se silti vähän outoa. En tiedä kykenisinkö. Toisaalta miettii mitä kaikkia myrkkyjä sitä iholleen laittaa. Sperma ei mitään myrkkyä ole...No kokeile sä! Raportoi tänne!!

Äänestä

Sisältää proteiinia ym. enkä lähtisi testaamaakaa :)

Äänestä

nautittuna! ja tuo on käytännössä todettu. (huom. olen nainen) Muutaman spermakuurin jälkeen iho on huomattavasti heleämpi ja sileämpi. Spermahan sisältää paljon vitamiineja ja hivenaineita muunmuassa sitä paljon puhuttua sinkkiä. kannattaa kokeilla!! halpa keino ja lisäksi niin mukavaa:)

Äänestä

Voin tulla ruikkui voiteet naisten naamoille jos tarviitta hoitoa

Äänestä

se on pahasta parempaa on kusi räkä vähän kakkaaa oon kokeillu on hyvää

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lkj-poju kirjoitti:

Moni väittää, että spermasta olisi hyötyä kasvoille voideltuna. Tuskin siitä haittaakaan on?:) Melkein voisi tässä ruveta testaileen. Ehkä kuulostaa naurettavalta, mut samahan se on jos iho paranee, eikähän sitä kukaan tiedä :D Ja vieläpä halpaa, ihan omatekoista ainetta :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu