Nimitarrat, mistä?

Mistä saamme veneeseen nimitarrat pääkaupunkiseudulta? Jokin painopaikka vai? Ja vielä jollain kivalla fontilla..
61023
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

täällä http://www.tarratalo.fi/

Asioista voi keskustella puhelimitse eikä siltikään maksanut kovin paljon.

Äänestä
  • Tein itse tarran muotoilut kuvankäsittelyohjelmalla, lähetin Tarratalolle ja kävin hakemassa valmiit tarrat seuraavana päivänä. Veneen väreihin sopivalla hyvälaatuisella tarralla. Hintaa kertyi kolmelle tarrallle yhteensä 16 E - veneen nimi kummallekin puolelle venettä (noin 28 x 11 cm) ja peräpeiliin nimi ja kotipaikka (noin 25x15 cm). Suosittelen!

    Äänestä

toimii hyvin . . .

Äänestä

googlaa se , mäkin tein niin ja tilasin tarrat netistä, tuli parissa päivässä, ja just semmoiset kun tilasin...firmaa en muista nyt, harmi kun oli niin o.k firma.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyselevä kirjoitti:

Mistä saamme veneeseen nimitarrat pääkaupunkiseudulta? Jokin painopaikka vai? Ja vielä jollain kivalla fontilla..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu