PIM! Olet homo!

Luin tosta jotain aika useestikkin.. Siis mikä toi Pim! Olet homo! -juttu on?:D
31332
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nyt meni yli ymmärryksen.

Äänestä

Tarkoitatko sanontaa "Pim nyt olen homo" ? Napsauta sormias, kuuluiko naps? Jos niin muutuit juuri homoksi. Onneksi olkoon sulle siitä. :-)

Äänestä

Vanhassa Aku Ankka -tarinassa oli hypnoosipyssy, joka oli oikeasti lelu. Se toimi ainoastaan Akuun ja kun sanoi "Pim, olet..." niin hän luuli olevansa apina, myyrä tms.

Z-lehdellä oli tässä taannoin mainospostikortti josta ohjeiden mukaan sai rakennettua vastaavan apparaatin, jolla voi homouttaa kanssaihmisiä.

"Pim, olet homo!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä kirjoitti:

Luin tosta jotain aika useestikkin.. Siis mikä toi Pim! Olet homo! -juttu on?:D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu