Kauhee vauvakuume

tää on aivan uskomatonta.Esikoinen on vasta 8kk ja mulla on aivan mieletön vauvakuume:)Lapset on niin ihania..miten muilla?
2380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

vauva 3kk ja vauvakuume on aivan valtava. Nyt EHKÄ jo raskaana ;)

Äänestä
  • Mullakin KAUHEE vauvakuume,vaikka lapset ovat vasta 2,5v ja 9kk:tta...

    Kolmatta tekis HIRMUSTI mieli,,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


niinar kirjoitti:

tää on aivan uskomatonta.Esikoinen on vasta 8kk ja mulla on aivan mieletön vauvakuume:)Lapset on niin ihania..miten muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu