7 kk yrittämisen jälkeen kaksi nättiä punaista viivaa :) Oon seitsemännessä taivaassa :)
Ihanaa, plussa tuli!
peppi
4588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Onneksi olkoon! Toivottavasti itsellänikin pian onnistaa... :)
Onneksi olkoon ja hoida itseäsi... Mullakin vauvakuumeilua... :)
Paljon onnea! Varmasti ihanaa aloittaa kesä näin hyvällä uutisilla!
Utelias olen: Minä kiertopäivänä sait plussan tikkuun..? Maltoitko odottaa ja oliko oireita? Itse vielä odottelen, kun en viitsis testata turhaan.
Uskomatonta!! Tein äsken (iltapävä klo 13) testin ja kaksi erittäin selvää punaista palleroahan sieltä tuli. Ei meinaa oikein uskoa todeksi. Pitää ostaa vielä toinen testi ja varmistaa. Mitä testiä peppi/ muut käytit/te?
Onko kokemusta predictor merkkisestä testistä...mitenkähän siihen voi luottaa? Milloin voi mennä terveyskeskukseen tekemään testin? Apua, tuhansia kysymyksiä.. Tekisi mieli hyppiä ilosta, mutta kuitenkin järki sanoo, että ei pidä liikaa innostua.