vieläx o paikka vapaa mona mirella

mona mirella vai mikä se seksin kipee tyttö olikaa olex viä sinkku mä ooon vaasast oleva juippi ollu ilma naist kaua aiakaa mite usein seksii haluuut vastaas pia ttäälä ollaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...taisin löytää jo jonkun aikoja sitten,..voithan kuitenki vaikka laittaa mailia.muistaakseni kerroin osotteen viestissä,jonka itsekin näyt lukeneen.

Äänestä

edellisen viestin kirjoittaa? >:/ ei kovin hauska pila ollut,mutta totta on,että etsimäni oon löytänyt enkä muita halua. t_se OIKEA mona-mirella

Äänestä

Kommentoi aloitusta


m25 veeeeeeeeee kirjoitti:

mona mirella vai mikä se seksin kipee tyttö olikaa olex viä sinkku mä ooon vaasast oleva juippi ollu ilma naist kaua aiakaa mite usein seksii haluuut vastaas pia ttäälä ollaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu