Tarviin ilmasia ukkoja!!!

Antakaa mulle joku rune ukko! sen lvl ei oo välii ja sillä ei tarvii olla rahaa ollenkaa! Se on maailman paras tyyppi joka antaa mulle jonku ukon!
5292
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tee ite ja älä sit rupee vinee ettet pysty

Äänestä
  • se mun vanha ukko, joka pöllittiin oli 55lvl

    Äänestä

voin antaa sulle ilmasen ukon.sano sun sähköposti osoite nii annan sen sulle.se on 54lvl

Äänestä

  • köyhis kirjoitti:

    nimi:herneaivo2 ja salis on:werty

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Köyhis kirjoitti:

Antakaa mulle joku rune ukko! sen lvl ei oo välii ja sillä ei tarvii olla rahaa ollenkaa! Se on maailman paras tyyppi joka antaa mulle jonku ukon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu