oon siis yhen kuukauden leirillä thaimaas joulun jälkee.. miten hyvitän sen jätkälleni? tiiän et se haluu vaa mut ehjänä takas, ja aijon tullakin, mut o syylline olo jättää se tänne. Oks samal lahja ideaa 16 v jätkälle, jotai pientä ja söpöö..? oon aatellu pientä nallee tai jotai.. liia lapsellista?
1kk poissa, miten hyvitän jätkälleni??
Enkuli
12572
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
jätkä tykkää jostain NALLESTA HALOOO!
Miun ukko ainakin tykkäs =)
Sähän voit opetella liudan uusia temppuja sänkyyn ja säväytän niillä heti kotiin palattuasi.
mulla eukko anina välillä työreissun jälkeen kysyy "että mistäs oot ton oppinut"...
ostaa säästöpakkauksen kortsuja
öö.. yks juttu.. ei olla naitu viel, eikä varmaa naidakkaa vähään aikaan, omast kokemuksest tiiän milt tuntuu menettää "lapsuutensa" liian aikasin.. annan sille aikaa.. joten pliis jotai muut ku seksiin liittyvii.. mull on sill puolel kyll iha tarpeekjs kikkoi sit palattuani ;)
Miten sulla voi olla omakohtaisia kokemuksia "lapsuuden" menettämisestä jos et kerta ole vielä "nainut" Taidat olla jotain 10v. tai jotain..???
Oikeen ärsyttää lukee pikkutyttöjen juttuja, ei kannata esittää vanhempaa kun on!
Tota joo.. siis mä oon kyll nainu... ikäisekseni oon aika kokeut, mut se ei oo... Ja sen lapsuuden menettämisest on täs kyse. Idiootti.. lue ja ymmärrä tekstit oikein!
Enkä oo kymmenen vee.. lisääppäs siihen kuus kesää lisää ni menee oikeeseen suuntaan jo.
jamboreelleko menossa????
ooks säki lähös? mikä lippukunta?
en minä vaa mun pari kaverii...
osta täytetty närhi
Et ole hänen omaistuuttaan, eikä hän sinun. Ei sinun tuollaista tarvitse "hyvitellä" (minun mielestäni). Se tunne, mikä tulee kun kohtaatte kuukauden jälkeen taas, riittää. Sitä paitsi tuollaiset erillään olot usein vain vahvistavat suhdetta, jos suhteessa on ainesta pidemmäksikin aikaa.