Syyskuu oli vahinko

4522
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pitäisikö tuolla asialla olla jotain merkitystä ??? En ole ennenkään ostanut auto sen mukaan mitä myydään eniten, kaiketi kannattaa postitta tuo myös Perchen, ym ym, osastoille, onhan Tojo halvempikin kuin vw.

Äänestä

Kyllä ne jaksaa jauhaa tuosta. Taitaa olla ainakin kymmenes kerta kun tuo Tuulilasin (autoilijan raamatun) juttu kaivettiin esiin. Taisi ottaa yllättävän koville Toyotamiehillä ja -pojilla kun oma rakas merkki jäi (myyntitilastossa) toiseksi.

Äänestä
  • Mutta kyllä jokunen Volkkarin kuski kävi kehuskelemassa asiasta. Kiusa se on pienikin kiusa, etenkin kun joillekkin tämä autoilu on kuoleman vakava asia. :)

    Äänestä

  • ? kirjoitti:

    Mutta kyllä jokunen Volkkarin kuski kävi kehuskelemassa asiasta. Kiusa se on pienikin kiusa, etenkin kun joillekkin tämä autoilu on kuoleman vakava asia. :)

    morkkaat mun auto, niin sä morkkaat mun koko sukua, ja se ei sitä tule purematta nielemään ;), tämä on sitten viimeinen sana, sovitaanko niin ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


? kirjoitti:

http://www.tuulilasi.fi/valokeila/?subarea=trendit&article=104737

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu