viivi avellan...

4824
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miten toi aukee?

Äänestä
  • Kyllä se aukee samalla tavalla kuin muutkin blondit...levittää vaan jalkoja ja hyppää niiden väliin.

    Äänestä


  • Fani kirjoitti:

    Esimerkiksi sivun voi katsoo noin kirjoita koko rivi :-)
    http://www.geocities.com/viivi_fani/index.html

    muutama huonompi kuva mutta enimmäkseen hyviä kuvia, osa lienee sieppaukuvia TV :stä

    Ohops meni samalle nimmarille. no kuitenkin tohon /viivi fani/ tulee alaviiva eli /viivi_fani/ pitäs toimia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


fani kirjoitti:

http://www.geocities.com/viivi_fani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu