Lehtomäki on kouvolan eliitti keskus, siellä on tavaraa kun vain jaksaa kantaa.Lehtomäen asukkaat ovat leppoisia ja tyytyväisiä elinympäristöönsä. Minusta Lehtomäki on HELSINKI!!!!!Lehtohovi on paras paikka ,jossa tapaa oman elämän sankareita. Kaunis näkymä avautuu Lehtomäen Keskustaan heti eväkujan ja salmentöyryntien jälkeen avautuu Keskustan monipuoliset palvelut, miksi ei sirtää manskia LEHTOMÄKEEN SILLOIN JOKA ASIAKAS SAA MIELEISTÄÄN NAMIA, AA KERHO OLISI HIENO LISÄ JOTTA VOIMME NAUTTIA RESEPTILLÄ LAILLISESTI PAM PAM PAMEJE JA SAN SAN SANOREITA:)LEHTOMÄKI FOREVER!!!!!!Kuka vuoden Lehtomäkeläinen???HURJAT PALKINNOT TIEDOSSA KUULEMMA!!!JA JATKOT HOVIS!!!!
Lehtomäki
-sivusta katsoja-
4952
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=4500000000000229&posting=22000000013281588
Mutta tuo oli älyttömyyden huipentuma:
"AA KERHO OLISI HIENO LISÄ JOTTA VOIMME NAUTTIA RESEPTILLÄ LAILLISESTI PAM PAM PAMEJE JA SAN SAN SANOREITA:)"
Selitäpäs neropatti, mitä tekemistä resepteillä, pameilla ja AA:kerholla on keskenään. Luuletko AA:sta saavasi reseptejä?
Hei, no se AA-Kerho oli huumoria varmaan musta juttu oli hauska ja varmaan vitsinä kirjotettu. Sinulla ei taida olla huumoria?, mutta tiesitkös neropatti, että se joka on koukussa johonkin menee vieroitukseen, sieltä saa niitä TURVALLISIA lääkkeitä niin paljon kun jaksaa syödä eikä tarvitse ees vierottua voi nauttia koko koktailia!Itse kokenut.Mieti sitä.
Xanorit ja Diapamithan ovat elämän suola.
Eihän Lehtomäessä voi asua, ellei niitä
ole jatkuvasti saatavissa.Hihaan pitää
saada kamaa, sitä varten on Kuovin leikkipuisto.
Siellä jatkot Lehtohovin sulkuajan jälkeen!!!