Mitä siis teette spermalle yms. sotkulle seksin jälkeen, jos ette käytä kumia? Heti wc:hen pyyhe jalkojen välissä>? Vai?
Vastaukset 6
- tytys
Istutaan miehen naamalle ja annetaan nuolla ;) Pyyhkiminen olisi jo aivan tuhlausta.
- evian
Eli niinkin romanttisesti toimitaan meillä, että nenäliinapaketti löytyy (toivottavasti) aina jostain lähistöltä ja pikimmiten pesulle kumpainenkin :D Puhtaana on kivempi sitten hellitelläkin toisen kainalossa.
Joskus harvoin sitä nukahtaa ennen pesua, mutta on se kyllä inhottavaa kun spermat valuu reisiä pitkin ja joka paikka on tahmeena... Eri asia sitten pikaset jossain reissun päällä.. ;> - myyrys
siitä voi kehittyä jälkikasvua...hih etkö tuota tiennyt.
- Komo
Jos vaginan lihakset on kunnossa niin ei siinä pyyhkeitä tarvitse. Jos on taas päässyt väljistymään niin sitte....
- joseffiiina
jos nukkumaan mennessä harrastaa seksiä, niin turha sitä on enää käydä pesulla. Vaakatasoon kun jää niin sinne se sisuskaluihin jää ;).
Eri asia taas aamu- tai päiväseksi. Ainakin mulla sperma alkaa valua ulos vasta n puolen tunnin kuluttua jos sittenkään. Eli ihan samantien turhaa mennä pesulle. Ja sitä spermaa valuu vielä muutaman tunninkin kuluttua aktista.
Eli jos töihin tms meno, niin pikkuhousunsuoja vaan peliin ;) - ja sitten
pesulle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi vanhusraiskaajaa ei ole palautettu?
Ukkola kysyy Rantaselta, vaikka perussuomalaiset ovat olleet hallituksessa kolme ja puolivuotta. Rantasen vastaus on "4182029- 1971604
- 1491487
- 1231386
Katri Helena rikkoi hiljaisuuden dramaattisella uutisella: "Elossa ja ilossa ollaan"
Katri Helena on sinivalkoinen ääni. Hänen klassikkohittinsä ovat tärkeä osa suomalaista kansanperintöä. Katri veti jääh291186Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.247956- 113917
- 67782
- 26685
- 16685