myyn trouttia..

50gb ea ostakkaa ukon nimi on darc fox
4179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

barbarian villagesta troutteja salmoneita saa 10gpea

Äänestä
  • 50gb ea sä saatat olla niin homo että myyyt niitä alihintaan mulkku

    Äänestä

  • darc fox kirjoitti:

    50gb ea sä saatat olla niin homo että myyyt niitä alihintaan mulkku

    niitä myydään 0-20 gp ea.. siinä joella barbarian willagen luona!!!voin vaik todistaa enkä oo ainut joka myy 20gp ea siinä!. jotku antaa ilmasi ja jne. jne.

    Äänestä

ei kukaan (paitsi jotku 20-30 leveliset noobit)osta trouttii!kaikki ostaa lobstereita,swordeja,(memberit sharkkeja) ja tunaa.mut mee myymään niit vaikka vildun rajalle tai jonnekin mis tarvii ruokaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


darc fox kirjoitti:

50gb ea ostakkaa ukon nimi on darc fox

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu