merkkejä?

ku sellaista mietin et mitähän tämä merkitsee kun nyt alkaa olla h-hetki lähettyvillä niin nyt ku kävelee niin tonne alapäähän silleen jotenkin "sattuu"..tosi vaikee selittää mut niinku se olis jotenkin väljä tai jotain..jos joku tajus mitä tarkotin niin kertokaa onko hätää..
2407
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

rv kohta 40 ja mullakin alapäätä pakottaa koko ajan välillä kun kävelee..siis se voi olla merkki et kohta mennään... ;)

Äänestä

mulla on samaa. öisin ihan kauheeta kun yrittää kääntyä tai nousta sängystä...

mulla kanssa vauva laskeutunut mutta tosi harvoin kävellessä kipua. haluan jo lahteä synnärille!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


angel-06 kirjoitti:

ku sellaista mietin et mitähän tämä merkitsee kun nyt alkaa olla h-hetki lähettyvillä niin nyt ku kävelee niin tonne alapäähän silleen jotenkin "sattuu"..tosi vaikee selittää mut niinku se olis jotenkin väljä tai jotain..jos joku tajus mitä tarkotin niin kertokaa onko hätää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu