Juu olen taloa tehnyt tuonne tampereenkupeeseen ja homevaurioiden takia sairastuin astmaan mutta ei puhuta enempää vesieristyksistä.
Appiukko saatan kun teki huono jälkeä ja alkoi inisemään että ei ole saanut edes olut pulloa vaikka on raatanut raksallani kuin orja! Heitin äijän pihalle sillä kämppä on niin mukavalla mallilla että ei täällä tarvita appikuppea enään vinkumassa!
Olenko muuten kertonut että laitoin videotykin olkkariin joten kyykkikää köyhät! ! !
Appiukko saatan kun teki huono jälkeä ja alkoi inisemään että ei ole saanut edes olut pulloa vaikka on raatanut raksallani kuin orja! Heitin äijän pihalle sillä kämppä on niin mukavalla mallilla että ei täällä tarvita appikuppea enään vinkumassa!
Olenko muuten kertonut että laitoin videotykin olkkariin joten kyykkikää köyhät! ! !
Vastaukset 11
Vanhimmat
Katsos kunnon sarkasmiin tarvitaan pikkuisen älykkäämpää ja mietitympää tekstiä. Eikä tuo käy edes kunnon provosta. Mutta saitpa edes yhden vastauksen, kun on liikaa aikaa näin lomalla....
Saat tehdä itte listoituksesi helvetin nihilisti! Olen tehnyt töitä raksallasi kuin orja ilman olutpullon häivää ja palkkioksi nostit mut pihalle ja pullistelit voimillasi vaikka mä nuorena laitoin vasurrilla tommoset paskat ketoon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nyt ukko tulet laittaa huomenna autotallin salaojat lapioimalla tai tulee turpaan!
Salaojien jälkeen saat laitta rouhepinnoituksen autotalliin eli punanen laasti sekä RL3 pintaan eikä sitten muruakaan rouheesta hukkaan tai pyyhin sulla taas naapurin riukupaskakuopan!
Olet sitten huomenna 6:30 rivissä tanan harmaapää!
Ai niin piti vielä sanoa että ota moottorisahas mukaan kun mun pitää sahata lautoja polttopuiksi enkä viitsi omaa käyttää kun ovat niin naulasia. Katottki ettet unohda sahaa tai tulee karhukävelee ja jälkiruuaksi rystyshirontaa knuppiin!
Tule taas Pasi käymään.
Meidän Rekkukin on haukkunut sun perään.
Älkää hyvät miehet enää ruvetko siinä tontilla reutuamaan. Muijaa pelottaa ja missä se nyt käy pas***llakaan kun riukulakin on päreinä kuopan pohjalla. Meillä on ne hautajaisetkin huomenna, kun meni se vanha äiteekin siinä samalla, kun sattu tarpeillaan olemaan ja oli pumpussa vikaa muutenkin.
sisämielitautisairaalassa kun täällä joutavat yö-vuorossa kirjoittelemaan toisilleen.
Soitellaanpa talouspäällikölle että sulkevat koneet yöksi ja siirtävät muutaman töihin sinne vanhainkotiin missä on krooninen pula hoitajista.
Olikos harmaa rivissä 6:30? Eipä tainnut sillä vetelin lonkkaa mukavasti ja pieraisin sun salaojillesi! Rouhepinnoituksen voit mun puolesta vetää vaikka autoosi sillä tälle hempulle riitti! Ei enää vittuiluja,ei enään nälässäpitoa, ei enään pikkukipuja kivienviskomisesta, ei enään paperipussien pamauttelua seläntakana eikä ennenkaikke sun nyrkkipieruhuumoriasia! ! ! ! ! ! ! ! !
Loppu slut! En tule,en tule,en tule,en tule!!!
Koirakin kiittää
Naama soukemalle juippi tai lähdet putkaan!
Oot kohta vuoden pumpannu joten olis jo aika pikkuhiljaa palautella mun peniksenkehitin. Eukkos valitteli toissapäivänä että pasi kulkee aamusta iltaan vaakkumi hepissä häpeilemättä. Olit kuulemma grillaillut kabanosseja vaakkumi lerssissä alastomana. Ai niin, ostin muuten sulle kirjahyllyn että saat laittaa ne palauttamattomat TM lehdet hyllyyn jotka olet vuosienvarrella lainaillut!
Pasi pitää sitä vaakkumia kotona kun haluaa antaa vain mulle.