Jatkuva polte

vasemmalla alhaalla. Joko voisi olla, että vauveli haluais jopa syntyäkin. On ollut aika tuskaista aikaa, nestettä kertyy ja helteet jatkuu..
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mulla on kanssa polttoja mitkä tulee ja menee, jatkuu pitkään. ei taida merkitä mitään NYT synnytystä kuitenkaan valitettavasti.. vaikka kovasti sitä toivonkin! meijän pitää vaan jaksaa sinnitellä, huh huh helpommin sanottu kuin tehty :)

Äänestä
  • Niimpä, alkais kipeät supistukset.. Sanoinko minä noin????? Jotenkin vain väsyttää odottelu!

    Äänestä

  • 39+0 kirjoitti:

    Niimpä, alkais kipeät supistukset.. Sanoinko minä noin????? Jotenkin vain väsyttää odottelu!

    helvetilliset kivut peliin vaan, olen valmis ;)

    ehkä tää olis meidän viikko..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


39+0 kirjoitti:

vasemmalla alhaalla. Joko voisi olla, että vauveli haluais jopa syntyäkin. On ollut aika tuskaista aikaa, nestettä kertyy ja helteet jatkuu..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu