EDELLEEN SELKÄ!

poika17wee

Kirjoitin tänne jo aikasemmin:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=97&conference=4000000000000037&posting=22000000017137931
Tämä selän paheneminen rauhottui alle viikossa ja jälleen oli vain pari näppyä selässä hieman punaisia jälkiä edellisestä. Mutta sitten taas!! Heti kun kaikki oli taas hyvin, uudet patit ja näpyt ja punaiset alueet ilmestyivät! Siis mikä kirous tämä nyt oikein on! Enkä tehnyt taaskaan mitään erikoista, ne vain tulivat, ja taas, nopeasti! Miten saan nyt tämän selän kuriin!? Odotan taas viikon että se rauhottuu...kunnes jälleen uusi satsi ilmestyy, ei ole kivaa kesällä kärsiä selän aknesta!

2

565

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ----

      Mulla oli samanlaista rinnassa, mut oon pessy naamaani, selkääni ja rintaani Yves Rocherin Bio Specificillä, Pure Zonella, Garnierilla ja kaikilla muilla.. Ei oo enää. Siis Yves Rocherilta on vaan toi Bio Specific.

    • eli siis pese selkä pesuaineella aina hyvin, varsinki jos on ollu yhtää hiki :) ja sitte aina ku aurinko paistaa ni otat selälle aurinkoo ni se kuivattaa niitä finnejä pois :) ja sit muista joku rasva,m jos ei muutea ni aurinkorasva :) on inhottavaa jos selkä ehtii palaa ennen ku finnit kuivuu pois :)

      TSEMPPIÄ! :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      649
      1414
    2. 113
      1349
    3. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      198
      919
    4. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      327
      865
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      230
      805
    6. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      58
      723
    7. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      232
      677
    8. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      175
      671
    9. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      630
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      21
      581
    Aihe